Про компанію

 «РВК Плюс» - це виробничо-комерційна фірма (ВКФ), створена у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Компанія була заснована ще в 1999 році і надає послуги по зберіганню скрапленого газу.

На даний момент головний офіс компанії знаходиться у місті Києві за адресою: вул.Мічуріна, 4. Фактична адреса: м. Кіровоград вул. Черновола 3, оф,5. Всі газонаповнюючі станції (ГНС) компанії «РВК Плюс» розміщуються на території  Кіровоградської області: в Канатово та місті Гайворон.

На протязі довгих років компанія «РВК Плюс» веде активну діяльність у виробничій та будівельній сфері. Також виробничо-комерційна фірма забезпечує Україну та країни близького зарубіжжя різноманітними послугами на ринку нафтопродуктів.

На сьогоднішній день, ТОВ «РВК Плюс» являється одним з найбільш великих операторів, забезпечуючи країни скрапленим газом (пропаном-бутаном). Також фірму варто назвати одним з найпотужніших регіональних зберігачів нафтопродуктів.

Крім того, слід зауважити те, що «РВК Плюс» знаходиться на ринку послуг понад сімнадцять років. За ці роки, компанія змогла здобути неймовірно високий і професійний  статус. У виробничо-комерційній фірмі працюють найбільш кваліфіковані спеціалісти, які володіють  міжнародним досвідом та практикою.

ВКФ «РВК Плюс» у своїй формі ТОВ відкрита для усіх можливих компаній, які можуть прийняти участь у створенні стандартів майбутньої газорозподільної галузі в Україні.

Послуги, які пропонує компанія «РВК Плюс»

Товариство з обмеженою відповідальністю «РВК Плюс» пропонує усім клієнтам такі види послуг, щодо зберігання скрапленого газу:

Можливості та потужності ВКФ «РВК Плюс»

Компанія має дві величезні і надзвичайно потужні газонаповнюючі станції, а саме:

Адреса станції: Кіровоградська обл., с. Високі Байрики, вул. Знам'янська, 1.

Адреса станції: Кіровоградська обл., м. Гайворон, вул. Марата, 54.

Переваги партнерства з «РВК Плюс»

Партнери компанії «РВК Плюс» можуть бути впевненими у високій якості і безпеці наданих їм послуг по зберіганню скрапленого газу та робіт у будівництві. Ми забезпечуємо наших партнерів комплексним технічним переозброєнням та стандартизацією.

Виробничо-комерційна фірма послідовно замінює фізично та морально застаріле обладнання та цілі мережі для забезпечення безперебійного газопостачання споживачів. Ми використовуємо тільки саме сучасне обладнання для того, щоб визначати витоки газу з метою запобігання аварійних ситуацій і зниження обсягів втрат в газорозподільних мережах.

Наша компанія обирає найкращі вимірювальні прилади та матеріали, які тестуються та відбираються з самих кращих міркувань у поєднанні ціни, якості та безпеки експлуатації газового обладнання.

Вже дуже довгий час нашими партнерами, являються ТОВ «Промтехресурс-Центр», ТОВ «Транс-Груп» та інші.

Зберігачами нашої компанії виступають:

ВКФ «РВК Плюс» у своїй формі ТОВ допомагає іншим підприємствам та компаніям зберігати нафту та газ у спеціальних місцях, створених по усім правилам та з безпечними умовами.